Profile photo

Italština s Agátou

Ciao! Jsem Agáta, online lektorka italštiny,
která Vás rozmluví už v začátcích.
Přidejte se ke mně a zamilujte si
nejkrásnější jazyk světa!

Individuální lekce

 • online z pohodlí domova
 • konverzace, gramatika, slovní zásoba
 • materiály na míru
 • přátelská atmosféra
 • od 620 Kč za lekci
 • seznamovací lekce zdarma

Mentoring pro samouky

 • samostudium s odborným vedením
 • materiály na míru
 • gramatika, slovíčka, videa, písničky
 • zpětná vazba každý týden
 • od 1 600 Kč za měsíc
 • seznamovací lekce zdarma
ITAgata logo

O mně

Jmenuji se Agáta a jsem online lektorka italštiny. Vystudovala jsem italianistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a italštinu učím už od roku 2017. Do Itálie jezdím od dětství a během svých pobytů jsem si zamilovala nejen italský jazyk, ale také kulturu a samozřejmě skvělou italskou kuchyni.

Na svých hodinách se snažím své nadšení přenést na studenty, kladu velký důraz na konverzaci, ale umím i jasně a jednoduše vysvětlit gramatiku. Lekce přizpůsobuji studentům na míru podle toho, jaký styl výuky jim vyhovuje a jaké jsou jejich cíle.

Ačkoliv se italštině věnuji už řadu let, neustále se na sobě snažím pracovat a svou úroveň italštiny zlepšovat, a to nejen v rámci doktorského studia, ale zejména každodenním kontaktem s jazykem ve volném čase. Protože sama vím, jaké to je učit se cizí jazyk (vedle italštiny se zdokonaluji v angličtině, němčině a španělštině), mám pochopení pro chyby i pro výpadky paměti. Na mých hodinách se tak určitě nebudete bát promluvit!

Pokud Vás zajímá, jak jsem se k italštině dostala a kam až mě láska k ní zavedla, přečtěte si celý příběh.

Můj příběh

V Itálii jsem byla poprvé ve čtyřech letech, když mě rodiče vzali do Dolomit na lyže. Už jako holčička jsem se naučila italsky pozdravit a poděkovat a sklízela jsem s tím úspěch u vlekařů a číšníků. S rodinou jsme se každý rok vraceli do stejného lyžařského střediska. Já jsem si postupně rozšiřovala slovní zásobu o obraty jako „bydlím v hotelu“ nebo „jednu horkou čokoládu, prosím“ a z naší lyžovačky v Itálii se stal můj nejoblíbenější týden v roce.

Časem jsme v Itálii začali trávit i letní dovolené a kromě hor, kam nás táhla vysokohorská turistika a jištěné cesty, jsme postupně poznávali i kulturu krásných italských měst. Itálii jsme si prostě zamilovali. Asi ve čtrnácti letech jsem se rozhodla začít s italštinou doopravdy a přihlásila jsem se do prvního jazykového kurzu. Od té doby jsem s italštinou už nepřestala a dodnes je mojí největší vášní.

Během studia na gymnáziu jsem chodila do kurzů na Italský kulturní institut a po maturitě jsem začala na Filozofické fakultě studovat dvouobor Italianistika a Německý jazyk a literatura. Na magisterském studiu jsem se už rozhodla zaměřit jenom na italštinu a ani po jeho absolvování jsem si nějak nedokázala představit, že bych měla se studiem skončit. Zapsala jsem se proto na doktorské studium, v rámci kterého jsem mimo jiné dostala šanci vyučovat předmět Italština pro romanisty. Reference od mých studentů si můžete přečíst zde.

Souběžně s působením na fakultě jsem vyzkoušela i několik různých brigád. Ty mě utvrdily v tom, že ze všeho nejvíc mě naplňuje, když můžu předávat dál svoje znalosti a nadšení. A tak jsem spustila projekt ITAgata – Italština s Agátou.

ITAgata logo

Reference

 • Lucie Nováková

  "Miluji vše, co je italské a tak je můj sen naučit se italsky i mluvit ..a díky Agátce se tomuto snu přibližuji :) Hodiny s ní jsou absolutně super, pestré, zábavné, přínosné a Agátka je milionová lektorka .. vždy se u lekce nasmějeme, vše mi krásně vysvětlí a má se mnou neuvěřitelnou trpělivost :) Ještě kdybych si vyhradila pro studium italštiny více času mimo lekce s ní .. jsem šťastná, že jsem si ji na IG našla, oslovila a že s ní mohu takhle trávit čas a spolupracovat :) takže... pokud chcete proniknout do tajů italštiny a Itálie, rozhodně doporučuji lekce a Agátkou .. za mě PERFETTO jedno velké GRAZIE MILLE :)."

 • Renata Dohodilová

  "Jsi nejlepší učitelka cizího jazyka, jakou jsem kdy měla. Přála bych takovou učitelku všem, kdo se učí cizí jazyk. Díky Tobě se nebojím mluvit a dělat chyby."

 • Jana Ženčová

  "Italština s Agátou vás nadchne stejně, jako nadchla mě. Profesionální a zároveň přátelský a pohodový přístup. Skvěle zpracované materiály a domácí úkoly, které vás budou bavit. Ale to, co je nejdůležitější...tak nějak najednou začnete sami mluvit italsky. Non posso crederci! "

 • Klára Rolníková

  "Na lekce italštiny s Agátou se vždycky těším, protože Agáta je nejen skvělá lektorka, ale i skvělý člověk. Líbí se mi její pozitivní a přátelský přístup, který mě motivuje pokračovat a zlepšovat se. Hodiny s Agátou jsou zábavné díky různorodým aktivitám, při kterých se věnujeme jak jazyku, tak i kultuře. Obdivuju, jak je trpělivá a má pochopení pro to, když dělám dokola ty samé chyby. Jsem ráda, že jsem takovou lektorku italštiny našla."

 • Ondřej Perušič

  "Nejlepší učitelka italštiny, s jakou jsem se doposud setkal. Velká spokojenost jak v rovině studijní, tak lidské. Agáta je milá, v mém případě i velmi trpělivá, což jistě ocení studenti mně podobní. 😄 Jako velké plus hodnotím i to, že nezná jen jazyk samotný, ale i italskou kulturu a reálie. Vřele doporučuji všem od začátečníků až po pokročilé."

 • Katka Pecinová

  "Začít se učit italsky byl vždycky můj velký sen, který jsem měla schovaný na “až jednou”. V září jsem ale zažila velkou frustraci, kdy jsem se nebyla schopná dorozumět v Itálii - nikdo tam neuměl anglicky. Tahle zkušenost mne donutila se italsky začít učit a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí roku 2023. I přesto, že nedělám obrovské pokroky, vážím si, jak je Agáta vždycky skvěle připravená a lekce vede velmi profesionálně. Vždycky se během lekcí moc nasmějeme a já po našich hodinách mám pokaždé pocit, že jsem svému snu zase o trochu blíž i když na studium mám hodně málo času. Hodiny s Agátou jsou stejně příjemné jako návštěva Itálie. Jen takhle to máte každý týden. Děkuju za tvojí trpělivost.❤️"

 • Tereza Lawson

  "Hodiny italštiny s Agátou všem moc ráda a s čistým svědomím doporučím. Já se učím Italsky s Agátou už dva roky (začínala jsem se slovní zásobou, která obsahovala jedno slovíčko “grazie”). Po dvou letech můžu říct, že Agáta je skvělá učitelka, která nejen že umí dobře vysvětlit gramatiku, ale je zároveň empatická, svědomitá a trpělivá. Hodiny jsou zábavný a vždycky dobře připravený. Hlavně díky tomu se učím už dva roky a pokračuju dál.😄"

 • Mariana Perušičová

  "Agáta je nejlepší učitelka italštiny, co znám. Má perfektně zorganizovanou výuku. Moc se mi líbí kombinace práce pomocí handoutů; učebnice, interaktivních cvičení, poslechů a dalších… zároveň oceňuji výuku online přes skype. Šetří to čas a člověk má pak více času i na domácí úkoly. Žádný jiný jazyk mě nebavil tak moc, jako studium italštiny s Agátou! A ještě je velmi vtipná :-)"

 • Juliette Denise Yoka

  "Jsem moc spokojená s výukou italštiny s Agátou! 😊 Moc ráda chodím na hodiny italštiny s radostí a odcházím z nich ještě šťastnější. Přináší mi nejen nové znalosti, ale také pozitivní náladu k jazyku. Agáta mi vždy s úsměvem probranou látku jednoduše vysvětlí. Nejvíce mě baví interaktivní online cvičení - Slovíčka a fráze."

 • Jana Velcová

  "Na hodiny s Agátou se vždy těším, protože mi vyhovuje individuální přístup a ohled na rozvoj mých jazykových potřeb. Hodina je vždy perfektně připravena a má spád. Nebojím se mluvit a dělat chyby. A za to děkuji ITAgata."

 • Blanka Kollmerová

  "Lekce se mi moc líbily, lektorka je měla vždy pečlivě připravené, hodina měla spád, obsah a témata přizpůsobeny potřebám studenta, profesionální přístup. Na lekce jsem se vždy těšila, takže velmi doporučuji!"

 • Lída Kohoutová

  "Agáta je velice milá a lekce s ní mě moc baví. Látku vysvětluje srozumitelně a trpělivě :)."

 • Adéla Novotná

  "Doporučuju. Je hodná a je s ní zábava. :)"

  ITAgata logo

  Co nabízím

  Individuální lekce italštiny online

  Online lekce italštiny (50 minut) z pohodlí domova přes Skype. Individuální hodiny připravuji každému studentovi na míru tak, aby mu výuka vyhovovala a učil se efektivně a s radostí. Na hodinách ráda kombinuji konverzaci s procvičováním gramatiky a aktivitami na obohacení slovní zásoby. Studijní materiály vytvořené přímo podle potřeb každého studenta moji klienti dostávají prostřednictvím Google Classroom. Zaměřuji se na úplné začátečníky, mírně a středně pokročilé studenty. Kromě jednotlivých hodin nabízím i možnost zakoupení výhodných balíčků pěti nebo deseti lekcí. Jednotlivé lekce a balíček 5 lekcí si můžete vybrat do 2 měsíců od zakoupení, balíček 10 lekcí je platný 3 měsíce od zakoupení.

  • 1 x 50 min - 710 Kč
  • 5 x 50 min - 3250 Kč (1 lekce za 650 Kč)
  • 10 x 50 min - 6200 Kč (1 lekce za 620 Kč)

  Chcete začít s italštinou? Využijte možnost nezávazné půlhodinové lekce zdarma!
  Napište mi

  Student -10 % Jsi student? Pošli kopii potvrzení o studiu a budeš mít lekce o 10 % levnější!
  Napiš mi

  Mentoring pro samouky

  Cítíte, že nemáte čas na pravidelné lekce online, ale přesto byste chtěli na své italštině zapracovat? Nebo Vás prostě baví samostudium, ale hodila by se Vám pomocná ruka? Pak pro Vás bude mentoring pro samouky skvělou volbou!

  Jak to funguje? Na úvodní online seznamovací lekci se pobavíme o Vaší úrovni, Vašich časových možnostech i cílech. Během následujících 4 týdnů ode mě vždy začátkem týdne dostanete soubor s nejrůznějšími aktivitami a cvičeními na celý týden.

  Můžete se tak italštině věnovat ráno, po práci nebo třeba v noci, zkrátka v čase, který bude vyhovovat Vám. Vyplněný „pracovní list“ mi na konci týdne pošlete, já Vám ho opravím a poskytnu Vám zpětnou vazbu. Do dalšího týdne vstoupíte zase s novou náloží italských aktivit. Nemusíte se bát, že v rámci mentoringu budete procvičovat jenom gramatiku, zaměříme se na všechny jazykové dovednosti - na čtení, psaní, poslech i mluvení (formou hlasových zpráv). Budete překvapeni, jak rychle se budete zlepšovat!

  Sami si určíte, kolik času chcete italštině věnovat. Cena mentoringu pro samouky závisí na rozsahu jednotlivých e-lessons a pohybuje se mezi 1600 a 3600 Kč za měsíc. V ceně je zahrnuta úvodní půlhodinová online konzultace. Mentoring je možné kombinovat s klasickými individuálními online lekcemi za zvýhodněnou cenu.
  Chci vyzkoušet mentoring

  Úvodní lekce zdarma

  Využijte možnost nezávazné půlhodinové lekce zdarma! Seznamovací lekce je skvělým způsobem, jak se můžeme navzájem poznat a zjistit, zda společně budeme chtít pokračovat za Vaším vysněným cílem. Během 30 minut probereme Vaši jazykovou úroveň, Vaše cíle, motivaci i časové možnosti.

  Chcete začít s italštinou? Domluvíme se na úvodní lekci, která je nezávazná a zdarma.
  Napište mi

  ITAgata logo

  FAQ

  Nabízíš i prezenční výuku?

  V současné době nabízím pouze výuku online, a to z několika důvodů. Za největší výhodu online výuky považuji úsporu času stráveného dojížděním a nezávislost na místě. A to platí jak pro mě, tak pro mé studenty. Díky online lekcím můžu učit nadšené studenty z celé České republiky. A vy, moji studenti, se můžete učit z pohodlí domova nebo třeba z chalupy či z dovolené u moře. Výuku tak nemusíte skoro nikdy přerušovat. A jak víme, kontinuita je při učení jazyků naprostým základem! Dalším důvodem, proč upřednostňuji online lekce, je celá řada možností, které nám online svět nabízí. Ráda ozvláštňuji své lekce nejrůznějšími interaktivními aktivitami, videi nebo poslechy.

  Pro koho jsou lekce vhodné?

  Lekce italštiny s Agátou jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí osvojit základy italštiny zábavnou formou v přátelské atmosféře. Ať už jste úplní začátečníci nebo už nějaké znalosti italštiny máte, s radostí vám pomůžu neustále se zlepšovat a dosáhnout Vašich cílů!

  Proč neučíš pokročilé studenty?

  Své lekce zaměřuji na začátečníky až středně pokročilé, protože věřím, že právě jim můj způsob výuky vyhovuje nejvíc. Jsem přesvědčená, že umím jasně vysvětlit gramatiku a také své studenty naučit správnou výslovnost. Zároveň studentům dávám co nejvíc prostoru k mluvení, aby už od začátku získali zdravé sebevědomí a nebáli se mluvit. Zkrátka věřím, že jsem svým studentům schopná položit kvalitní základy italštiny, na které mohou kdykoliv navázat při dalším studiu. Po dosažení určité úrovně své studenty ráda předám do rukou jiným lektorům. Jsem totiž přesvědčená, že pokročilým studentům může dát daleko víc výuka s rodilým mluvčím.

  Nejste si jistí svojí úrovní? Nevíte, jestli spadáte mezi mé potenciální studenty? Vše si vyjasníme mailem nebo na seznamovací lekci zdarma! Napište mi!

  Co budu na online hodinách potřebovat?

  Na lekcích si vystačíte s počítačem s kamerou, kvalitním připojením, sluchátky s mikrofonem, případně s nějakým tím sešitem a tužkou na zapisování poznámek. O zbytek se postarám já! Vy budete potřebovat už jen Skype, který si stáhnete zdarma, a Google účet pro přístup do Google Classroom, kam Vám budu nahrávat veškeré výukové materiály.

  Budeme pracovat s učebnicí?

  To záleží na dohodě. Patřím mezi lektory, kteří učebnice úplně nezatracují. Učebnice mají podle mě význam především pro úplné začátečníky, ale ráda je využívám i s pokročilejšími studenty. Výhodu učebnic vidím hlavně ve strukturovanosti probírané látky a v její logické návaznosti. Učebnice tak s oblibou používám jako osnovu, podle které postupně probíráme gramatiku a tematické okruhy, ke kterým studentům poskytuji velké množství dodatečných materiálů. V každém případě ale práce s učebnicí na mých hodinách nikdy není náplní na celou lekci - nemusíte se bát, že bychom dělali jedno cvičení za druhým! Zakládám si na tom, aby hodiny moje byly zábavné, a tak do jejich plánu zařazuji nejrůznější aktivity, jejichž cílem je především studenty rozmluvit.

  Budu dostávat domácí úkoly?

  Sì, certo! Jazykům je potřeba věnovat co nejvíc času a samotné lekce s lektorem prostě nestačí. A tak svým studentům zadávám domácí úkoly, aby si alespoň jednou mezi dvěma lekcemi k italštině na chvíli sedli. Rozsah úkolů samozřejmě záleží na domluvě, přeci jen jde o to, abyste z italštiny měli radost! Pokud samostudium zbožňujete (jako já :)), mrkněte na mentoring pro samouky, mohl by pro vás být tím nejvhodnějším způsobem výuky!

  Můžu zrušit domluvenou online lekci?

  Samozřejmě! Pokud hodinu zrušíte alespoň 24 hodin před jejím začátkem, je její zrušení bezplatné a lekci si nahradíme v plném rozsahu v náhradním termínu. V případě, že hodinu zrušíte méně než 24 hodin před jejím začátkem, nebo se bez omluvy nedostavíte do 15 minut od jejího zahájení, lekce propadá. Časté rušení lekcí může vést k ukončení spolupráce z mé strany. Mám jen omezené kapacity a svůj čas chci věnovat lidem, kteří jsou motivovaní a zodpovědní.

  Jaký je rozdíl mezi individuálními lekcemi a mentoringem?

  Individuální lekce probíhají v předem smluveném čase přes Skype. Na lekcích společně pilujeme výslovnost, procvičujeme gramatiku, povídáme si a děláme nejrůznější aktivity k rozšíření slovní zásoby. Naproti tomu při online mentoringu se Vy jako studenti nemusíte časově vázat a můžete se italštině věnovat, kdykoliv se Vám to hodí. Oproti „obyčejnému“ samoukovi ale budete mít obrovskou výhodu v tom, že na to nebudete sami! Díky mnou připraveným materiálům bude Vaše studium efektivní a Vy nebudete ztrácet čas vyhledáváním článků, videí či cvičení. V rámci mentoringu budete procvičovat všechny jazykové dovednosti (čtení, psaní, poslech, mluvení). V neposlední řadě Vám budu poskytovat zpětnou vazbu, díky které se budete neustále zlepšovat.

  Je mentoring pro samouky vhodný úplně pro všechny?

  Mentoring pro samouky je vhodný pro studenty, kteří mají alespoň základní znalost italštiny. Mentoring nedoporučuji úplným začátečníkům, protože věřím, že nejprve je nutné naučit se správnou výslovnost, osvojit si základní slovní zásobu a několik málo gramatických pravidel. A k tomu jsou určitě vhodnější individuální lekce.

  Dá se mentoring kombinovat s klasickými online lekcemi?

  Samozřejmě! Dokonce je to podle mě ten nejlepší způsob, jak dosáhnout pokroků v krátkém čase. Pokud máte zájem kombinovat mentoring s individuálními lekcemi, nezapomeňte to napsat do zprávy objednávkového formuláře. Vše probereme na úvodní lekci. Ráda Vám poskytnu výhodnou cenu!

  ITAgata logo

  Kontakt

  Mgr. Agáta Ebrová
  IČO: 17222257 Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.

  Obchodní podmínky
  Ochrana osobních údajů